בלונים

 

משלוחי בלונים

 

במציאות העמוסה שבה אנחנו חיים, לא תמיד יש לנו זמן להגיע באופן אישי ולהגיד לכלת השמחה למשל שאנחנו מאחלים לה המון מזל טוב ואריכות ימים. שעות העבודה הארוכות, העיסוקים הלא נגמרים וקצב החיים המהיר משאירים לנו מעט מאוד זמן פנוי שבסופו של דבר מוביל להתרופפות של קשרים עם חברים ואפילו קשרים משפחתיים. הטכנולוגיה המודרנית שהובילה לכך שרובנו יושבים רוב היום מול המחשב באופן אירוני משהו היא גם זו שנחלצת לעזרתנו בקונפליקט שנוצר בין הרצון להעניק אהבה ובין הצורך לעמוד בכבוד במשימות הרבות שאנחנו צריכים לעמוד בהן מדי יום ביומו. אנחנו מתכוונים כמובן לאפשרות של משלוחי פרחים או שוקולדים שניתן להזמין אונליין דרך האינטרנט מכל מקום שהוא ובכל זמן שהוא.

החידוש הלוהט ביותר בתחום

למרות שכיום ניתן לשלוח ללא שום קושי או מאמץ זר פרחים נפלא למי שאנחנו אוהבים או אפילו ערכות שלמות של בגדים לתינוק בשילוב של בונבוניירה לחברה שילדה את התינוק הראשון שלה, בזמן האחרון משלוחי הפרחים והערכות השונות כבר הפכו יחסית פופולאריים ונפוצים. במידה ואתם רוצים להפתיע באמת, אנחנו שמחים ליידע אתכם שכיום ניתן להזמין גם משלוח בלונים אונליין מבלי לצאת מהבית או המשרד. בעיקרון זה עובד בדיוק באותה הדרך, כלומר כל מה שאתם צריכים זה מחשב עם חיבור לאינטרנט, כרטיס אשראי וקצת יוזמה. עם זאת, ההפתעה שצפויה למי שאליו מיועד סידור הבלונים, תהיה גדולה עשרות מונים מזו שהייתה צפויה לו במידה הייתם בוחרים בעוד זר פרחים, צבעוני ככל שיהיה.

למי מתאים לשלוח בלונים?

למרות שלרוב כשאנחנו חושבים על בלונים הדבר הראשון שעולה לנו לראש היא חגיגת יום הולדת של ילדים, תופתעו לשמוע שמדובר על הפתעה שגם מבוגרים ישמחו לקבל. סידור בלונים מחבר אותנו אל הילדות ולפיכך מהווה הפתעה מרעננת בצורה בלתי רגילה שמשלבת בין יצירתיות, הומור ושובבות לאין קץ. למרות שכמובן שניתן לשלוח פרחים לאחיינית האהובה שלנו ולשלב בו מוטיבים מסדרת הטלוויזיה האהובה עליה, הרי שסידורי בלונים ניתן גם לשלוח לחברה שבדיוק ילדה, לאימא האהובה שלנו לכבוד יום האם, להורים לכבוד יום הנישואין ועוד.